ScanSnap SV600

Opis produktu: 
Skaner z ruchomą głowicą, uniwersalny (do spiętych materiałów, książek, różnych dokumentów), 3sek/A3, <A8-A3, simplex, b&w/odcienie szarości/kolor, działa pod Windows oraz Mac, CardMinder, Adobe Acrobat XI Std., ScanSnap Manager 6.0, CardMinder 5.0

Nowy model Fujitsu ScanSnap SV600 wyznacza nowe trendy w skanowaniu dokumentów. Skaner wyposażony jest w wysokiej jakości przetwornik CCD, który w tradycyjny sposób skanuje „linia po linii”. Różnicą jest to, iż skanowany dokument pozostaje w miejscu, natomiast ruchoma jest głowica, która przetwarza dokument do postaci cyfrowej. Dzięki temu możemy skanować w zasadzie wszystko: od tradycyjnych kartek A4, przez kolorowe czasopisma czy książki, aż po przedmioty np. płytki aż do grubości 30mm. Zastosowana w ScanSnap SV600 nowatorska technologia „VI technology” opiera się na  kombinacji optyki o dużej głębi ostrości, wykorzystaniu liniowego przetwornika CCD oraz oświetlania diodami LED o dużym skupieniu światła. W efekcie, uzyskane obrazy charakteryzuje wysoka jakość i brak zakłóceń związanych ze zmiennymi warunkami światła zewnętrznego. Skaner skanuje dokumenty od powierzchni kilku centymetrów aż po format A3. Zadziwiająca jest szybkość skanowania: głowica potrzebuje tylko 3 sekund na zeskanowanie kartki formatu 420x300mm niezależnie, czy skanujemy w trybie monochromatycznym czy w kolorze.

Nowy skaner ScanSnap SV600 skanuje błyskawicznie wszystko — od dokumentów jednostronicowych po grube książki, podręczniki, zdjęcia, dowody osobiste i wiele innych dokumentów. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu i działaniu w trybie instant-on wystarczy dotknięcie jednego przycisku. Innowacyjne właściwości, takie jak funkcja ciągłego skanowania z wykrywaniem przewracania stron, funkcja jednoczesnego przycinania wielu obrazów oraz zaawansowana technologia 3D Versatile Imaging, umożliwiają jeszcze szybsze i łatwiejsze skanowanie oraz udostępnianie informacji w biurze, szkole lub centrum medycznym.

Główne cechy ScanSnap SV600

  • Skanuje wszystkie rodzaje dokumentów – pojedyncze kartki, spięty materiał, aż po niewielkie przedmioty
  • Funkcja przycinania wielu obiektów, pozwalająca na skanowanie w jednym czasie kilku różnych dokumentów
  • Ciągłe skanowanie w trybach „wykrywanie przewrócenia strony” i „interwał czasowy”
  • „Technologia VI” pomaga zminimalizować niedoskonałości obrazu
  • Korekcja odkształceń i krzywizn występujących przy skanowaniu spiętych dokumentów, dzięki funkcji „Book Image Correction”
  • Działanie po naciśnięciu jednego przycisku dzięki automatycznym trybom ustawień dostosowujących się do dokumentu
  • Niewielkie rozmiary i trwała konstrukcja umożliwiają umieszczenie urządzenia w dowolnym miejscu