Fujitsu ScanSnap iX100

Opis produktu: 
11ppm, A8-A4, simplex, b&w/kolor, Wi-Fi, zasilanie bateryjne, ScanSnap Manager, ScanSnap Organizer 5.0, CardMinder 5.0, ABBYY Fine Reader for ScanSnap

Kompatybilny z wieloma platformami skaner ScanSnap iX100 oferuje zaawansowane funkcje i intuicyjną obsługę cechującą modele z rodziny ScanSnap w kompaktowym i w pełni bezprzewodowym urządzeniu. Ważący zaledwie 400 g skaner ScanSnap iX100 jest wyposażony w ładowany za pomocą portu USB akumulator litowo-jonowy, który po całkowitym naładowaniu pozwala wykonać do 260 skanów wielkości A4. Funkcja skanowania za pośrednictwem sieci bezprzewodowej lub aplikacji ScanSnap Connect sprawia, że skanera można używać w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.


Skaner ScanSnap iX100 automatycznie wykrywa sieci Wi-Fi w domu, w biurze i w podróży, więc wystarczy skonfigurować go raz, a wyszukiwanie sieci w często odwiedzanych miejscach nie będzie wymagać żadnych dodatkowych czynności. Tryb Direct Connect pozwala także na skanowanie bezprzewodowe bez dostępu do sieci — w tym celu wystarczy pobrać bezpłatnie aplikację ScanSnap Connect z oficjalnej strony dystrybucji aplikacji, a następnie skanować, zapisywać i przekazywać dokumenty bezpośrednio na urządzenia iPad, iPhone lub Android.