Web SmartDeviceMonitor

Opis produktu: 
Łatwe zarządzanie wszystkimi urządzeniami sieciowymi poprzez przeglądarkę internetową
Szukasz prostego rozwiązania do łatwego konfigurowania, organizowania, diagnozowania i aktualizacji wszystkich urządzeń sieciowych? W takim razie Web SmartDeviceMonitor™ firmy Ricoh pomoże Ci osiągnąć więcej w krótszym czasie.

Ponieważ Web SmartDeviceMonitor™ jest oparty o sieć, oferuje Ci możliwość zarządzania Twoją flotą z dowolnej lokalizacji, w każdej chwili. Jest to całkowicie przekonstruowany graficzny interfejs użytkownika z obsługą Internet Information Services (IIS) i Apache Web Servers upraszczający nawigację i zwiększający poziom przyjazności dla użytkownika. Dzięki modułowi Device Management (DM) nie będziesz już tracił cennego czasu na codzienne zadania administracyjne. Ponadto Web SmartDeviceMonitor™  obsługuje większość urządzeń do drukowania, kopiowania, faksowania i urządzeń wielofunkcyjnych, upraszczając operacje dla wszystkich grup i maszyn indywidualnych. W pełni rozszerzalny i gotowy, aby sprostać Twoim bieżącym i przyszłym potrzebom.

 

Zalety

  • Uzyskanie dokładnych informacji odnośnie sieciowych urządzeń peryferyjnych w celu dokonania szybkiej oceny 

  • Oszczędność czasu poprzez automatyczną kategoryzację nowych wykrytych urządzeń w grupy na bazie kryteriów zdefiniowanych przez użytkownika dzięki zarządzaniu grupowemu

 

Właściwości

  • Wyeliminowanie manualnej pracy związanej z konfiguracją poszczególnych urządzeń 

  • Zmniejszenie odciążenia administracyjnego poprzez konfigurację wielu urządzeń wielofunkcyjnych naraz 

  • Zmniejszenie ilości telefonów wykonywanych do działu IT związanych z drukowaniem i wysyłanie zgłoszeń błędów przez e-mail bezpośrednio na adres e-mail użytkownika. 

  • Śledzenie kosztów projektu poprzez przeglądanie szczegółowych rejestrów zadań i rejestrów dostępu