Enhanced Locked Print NX

Opis produktu: 
Drukowanie bez serwera ze śledzeniem użytkownika z maksymalnie 4 urządzeń

Enhanced Locked Print NX (ELP NX) nadaje większą elastyczność i wygodę dla bezpieczeństwa dokumentów, dodatkowo przy zwiększeniu wydajności, redukcji kosztów i zgodności. Dostęp do ważnych dokumentów może być ściśle kontrolowany, dokumenty poufne mogą być chronione przed nieupoważnionym przeglądaniem do chwili ich zatwierdzenia do druku przez właściciela.    ELP NX może zmniejszyć koszty i korzystnie wpłynąć na środowisko przez wspomaganie produktywnych zachowań, takich jak informowanie o błędach i ich korygowanie przed wydrukowaniem i zwolnieniem dokumentów.

ELP NX może również umożliwić pobieranie wydruków z dowolnego z czterech urządzeń wielofunkcyjnych.

Opcja FlexRelease Server zapewnia jeszcze większe możliwości adaptacji, umożliwiając pobieranie wydruków z dowolnego urządzenia Ricoh w firmowej sieci.

 

Elastyczność i wygoda użytkownika

  • ELP NX umożliwia autoryzowanym użytkownikom pobieranie zadań zapisanych w innym sieciowym urządzeniu wielofunkcyjnym Ricoh.

Elastyczność i wygoda użytkownika są jeszcze większe dzięki opcji FlexRelease Server , która umożliwia użytkownikom pobieranie wydruków z dowolnego urządzenia Ricoh w sieci.

 

Bezpieczeństwo dokumentów

  • Dostęp do dokumentów jest kontrolowany, przy zwiększonym bezpieczeństwie drukowania, przez Enhanced Locked Print NX.

 

Redukcja kosztów

  • Enhanced Locked Print NX promuje bardziej produktywne zachowania, takie jak pomaganie użytkownikom i korygowanie błędów przez wydrukowaniem i zwolnieniem dokumentów.

 

Poprawione poziomy bezpieczeństwa

  • Enhanced Locked Print NX (ELP NX) zapewnia bezpieczną i wygodną metodę kontroli dostępu do drukowania ważnych dokumentów. ELP NX przechowuje dokumenty na wybranym urządzeniu wielofunkcyjnym Ricoh do momentu, aż zostaną one bezpiecznie zwolnione na urządzeniu, co zabezpiecza przed utratą nadzoru, przeglądaniem lub pobraniem poufnych dokumentów przez inną osobę, niż właściciel wydruku.

 

Powiązane produkty:

  • Card Authentication Package (CAP) - Szybka, bezpieczna autoryzacja kartą ID działającą przez „przesunięcie" ułatwia dostęp użytkownika i zarządzanie oraz chroni dokumenty