NSI Autostore

Opis produktu: 
Automatyzacja i pełna kontrola nad procesami skanowania i przetwarzania dokumentów

NSI Autostore to produkt który został stworzony na potrzeby związane z cyfrowym obiegiem dokumentów. Automatyzuje on procesy skanowania, OCR-owania i dystrybucji dokumentów. Jest aplikacja pośrednią (middleware), która łączy urządzenia (skanery, faksy itp…), z dowolnym programem do cyfrowego obiegu dokumentów. Informacje o dokumentach skanowanych można wprowadzać w trakcie skanowania za pomocą panelu urządzenia, co automatyzuje i skraca proces umieszczania dokumentów w cyfrowym archiwum.

Zastosowany program do rozpoznawania tekstu OCR to najpopularniejszy na rynku Abbyy Finereader. Silnik ten cechuje najwyższa skuteczność rozpoznawania znaków wśród dostępnych aplikacji OCR na rynku.

AutoStore jest systemem opartym na serwerze aplikacji, który zarządza i koordynuje proces przechwytywania , przetwarzania i bezpiecznego dostarczania papierowych oraz elektronicznych dokumentów do: aplikacji / procesów biznesowych / użytkowników / stacji roboczych / serwerów / stron internetowych itp.

 

Korzyści:

  • Skrócenie czasu szkolenia i kosztów - AutoStore jest łatwy w instalacji i obsłudze - dzięki czemu można skanować, indeksować, konwertować pliki oraz dystrybuować dokumenty. Wystarczy zdefiniować dokumenty, które chcesz przechwycić, a następnie zastosować tak wiele urządzeń w sieci jak chcesz. Możesz w pełni korzystać z całej funkcjonalności przy minimalnej ilości treningów.
  • Zwiększa bezpieczeństwo informacji - AutoStore posiada szereg funkcji bezpieczeństwa, które pozwalają uzyskać kontrolę nad przepływem informacji, które wpływają lub wypływają z firmy. Uwierzytelnianie użytkowników, raportowanie, można także zapisywać dokumenty z bezpiecznych witryn FTP i archiwum do bezpiecznych witryn FTP.
  • Ogranicza utratę dokumentu i błędów - Z AutoStore można przechwycić zarówno dokumenty papierowe jak i elektroniczne i dostarczyć je do wielu miejsc: fax, adresy e-mail, do folderów sieciowych, drukarek sieciowych, PC - i wiele więcej.
  • Poprawia jakość i przetwarza obrazy - Poprawa jakości obrazów za pomocą ponad 24 filtrów. Konwertowanie dokumentów papierowych lub elektronicznych w formatach TIFF, przeszukiwalnych PDF-ów, Word, Excel i wielu innych formatów plików.
  • Współpracuje z czołowymi producentami - Czasami zmieniające się potrzeby firmy wymagają, aby podłączyć MFP lub skaner, który jest ekonomiczniejszy lub jest bardziej funkcjonalny. Jeśli używasz dedykowanego dla urządzenia oprogramowania jesteś ograniczony do jednej technologii przepływ pracy przechwytywania. Z Autostore, zmiany lub wprowadzenia nowego urządzenia są tak proste, jak podłączenie go do sieci. Realizuje szybki zwrot z inwestycji, przy jednoczesnym zachowaniu spójnego sposób obsługi dokumentów w organizacji.
  • Przechwytywanie papieru lub dokumentów elektronicznych - AutoStore nie tylko rejestruje dokumenty z urządzeń i kopiarek cyfrowych, ale może również przechwytywać zawartość poczty elektronicznej i faksu, folderów publicznych, FTP, MS aplikacji biurowych, komputera stacjonarnego, XML, strumienia danych i innych źródeł.

 

Funkcje:

  • Przechwytywanie - AutoStore przechwytuje dokumenty z praktycznie z dowolnego papierowego lub elektronicznej źródła w tym z urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek, aplikacjami, poczty elektronicznej, faksów i innych źródeł.
  • Proces - Korzystanie z zaawansowanych komponentów procesowych, takich jak OCR, rozpoznawanie kodów kreskowych, oraz formularzy. AutoStore przetwarza dokumenty z szerokiej gamy źródeł w użyteczne informacje biznesowe.
  • Dostarczanie - AutoStore indeksuje i dostarcza dokumenty bezpośrednio do wybranych aplikacji biznesowych i baz danych za pomocą jednego kliknięcia myszy.